top of page
IMG_0421.jpg

DAVID ČONKSTR

Headcoach, Box, fitness, funkční trénink

Naš šéftrenér David to tu má celé na povel, neboj se mu tak říct, že se ti něco líbí/nelíbí, nebo co ti v gymu chybí. Kvůli své vytíženosti už nemá tolik tréninků jako dříve, ale stále si drží pondělní a středeční Full body a box, na který se specializuje a kterému se věnuje i ve volném čase.

 

Jazyk: CZ, ENG 

Tréninky: osobní i skupinovky

  • Instagram
43581948_1839059922874152_5060652350176231424_n.jpeg

GINA TEREZKA

Fitness, funkční trénink, box

Obrovská energie, to jsou dvě slova, která skvěle vyjadřují naši Ginu. S ní se na žádném tréninku určitě nudit nebudeš, má totiž čonkstrovu školu, ale bez odměn a obohacenou o její energickou povahu. Potkat se s ní můžeš na Full body, holčičím tréninku i HIITu a provázet tě bude i na kempech.

 

Jazyk: CZ, ENG 

Tréninky: osobní i skupinovky 

  • Instagram
IMG-20191114-WA0027_edited_edited.jpg

JANA TOMÁŠOVÁ

Fitnessmamča

Jana je u nás od samého začátku. Přestože působí i v jiném gymu, tak u nás ji potkáte 2 dny v týdnu. Její klientela je rozmanitá, od vrcholových sportovců po aktivní důchodce, ale její hlavní specializací a srdcovou záležitostí jsou těhotné ženy a ženy po porodu. Na tréninku s ní můžeš zažít energickou dřinu, ale i klidné dýchání a procítění každého svalu.

Jazyk: CZ 

Tréninky: osobní

  • Instagram
IMG_2742-1-sml-7.png

ANDREJ PAVLOVIČ

Fyzio, trenér a lektor

Andrej je fyzioterapeut, trenér, nadšenec do pohybu a celoživotní student fungování lidského těla. Jeho specializací je správná technika a kvalita cvičení, ale rád tě potrápí i pohybovými hrami a netradičními cviky. 

 

Jazyk: CZ, ENG

Tréninky: osobní tréninky

  • Instagram
Snímek obrazovky 2024-04-18 v 21.49.44.png

VERČA SZABÓOVÁ

Kalistenika a fyzio

Verča u nás trénuje kalisteniku a je v ní opravdu dobrá. Naučí tě vnímat svoje tělo a správně s ním pracovat. Je tvůj člověk, pokud tě láká cvičení s vahou vlastního těla pod dohledem fyzioterapeuta, nebo je tvým snem umět třeba shyb, stojku, muscle up, vlajku nebo jiný kalistenický prvek.

Jazyk: CZ i ENG 

Tréninky: osobní

  • Instagram
Snímek obrazovky 2024-04-18 v 22.13.03.png

ANIČKA ZLÁMANÁ

Trenér a výživový poradce

Anička je kromě trenérky také výživovým poradcem. U ní tedy získáš kompletní balíček. Pomůže ti vrátit se do formy po dětech nebo poprvé v životě formu vybudovat.

 

Jazyk: CZ, ENG

Tréninky: osobní tréninky

  • Instagram
IMG-20191114-WA0021_edited.jpg

TOMÁŠ KAREL

Kickbox, box, stunts

Tomáš tě odtrénuje ve 3 ráno nebo v 10 večer. Díky němu časem zvládneš nohama setřít prach z lustru, pěstma bořit zdi a klidně tě u toho naučí i něco z vysokoškolské statistiky.

Jazyk: CZ 

Tréninky: osobní

  • Instagram
bottom of page